Choď na obsah Choď na menu
 


Ahoj,ak máš nejaký problém či už s grafikou,alebo inými veciami,tak napíš do komentára:Meno,Čo potrebuješ poradiť...A je to :) Ak sa hanbíš napíš mi na mail:

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

nejdeeeee

(I-TI, 22. 12. 2010 12:01)

Beauty diik za radu,ale nejde mi to premenovala som formát a všetko možné som robila,ale nejde :((

Pre I-TI

(Beauty, 19. 12. 2010 13:53)

No moyaa,no musííš naozaj premenovať format...Tam dole ako máš že nádpis,tak pod tým je formát.Ty tam máš niečo BM a niečo iné.A tam si daj JPG a určite ti to pôjde :D O.K? Skúús a potom mi povedz heej?

LOGO

(I-TI, 19. 12. 2010 13:31)

No ja napríklad mám stiahnutý PF a vždy ked urobím neaké LOGO tak si ho idem pridať na stránku,ale napíše mi tam,že je súbor poškodený,alebo formát nie je podporovaný,skúšala som aj premenovávať formáty,tak ako mi to poradila Pauli,ale stále a vôbec mi to nefunguje newieš mi poradiť??

Pre Cool-Star:

(Beauty, 13. 12. 2010 14:02)

No thak ja mám PF,ale aj PS je dobréé,stiahni si najprv PF,a keď už budeš vedieť Cool Grafilku,tak si daj PS,ja si ho tiež stiahnem,možno za chvíľu xD No ak som ti aspoň trochu poradila tak nemáš za čo...A prečo si mi to nenapísala na mail?Keď si vedela že som tam? :)Ale veeď to newa :D

PLSPLSPLS

(Cool-Stars, 13. 12. 2010 13:59)

Ahojky,,,chcela by som sa ťa spýtať že na aký program je najlepší na GRAFIKU! PLS napíš mi lebo niekto hovorí že PF niekto PS,,,a nwm čo si mám stiahnúť,a že ak by si mi poradila tak ti veelmi pekne Ďakujem